16 Haziran 2021 Çarşamba

BÜYÜKŞEHİRLİ KANOCULAR TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Büyükşehirli kanocular Türkiye Şampiyonu

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Kano Takımı, Ordu’da düzenlenen ‘15 Temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Kupası Deniz Kanosu Yarışları’nda takım halinde şampiyon oldu.

14 Temmuz 2019 Pazar 13:38 BURSA'DA SPOR

Altyapısına verdiğiönemin meyvesini şampiyonluklarla alan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü,Kano branşında da tarih yazmaya devam ediyor.

Büyükşehirli kanocular, Ordu’da düzenlenen ‘15Temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Kupası Deniz Kanosu Yarışları’nda 1birincilik, 1 ikincilik ve 2 üçüncülük elde ederek takım halinde turnuvanınşampiyonu oldu.

Türkiye KanoFederasyonu’nun faaliyet takviminde yer alan ve 11-13 Temmuz tarihlerinde düzenlenenyarışlara 12 takımdan 80 sporcu katıldı. Bursa Büyükşehir BelediyesporKulübü’nün 9 sporcu ile mücadele ettiği yarışlarda, Büyük Kadınlarkategorisinde Simge Kaya birinci, Kardelen Yaranç ise üçüncü sırada yer aldı.Büyük Erkeler’de Alper Akbulut ile ikincilik ve Adem Ergül ile üçüncülükmadalyası kazanan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, genel klasmanda isebirinci sırada yer alarak takım halinde Türkiye Şampiyonu oldu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Formalara büyük ilgi!

Formalara büyük ilgi!