25 Ekim 2021 Pazartesi

İNEGÖLSPOR OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİDİYOR

İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor

TFF 2. Lig'de mücadele eden İnegölspor, olağanüstü kongre kararı aldı.

24 Eylül 2019 Salı 09:46 BURSA'DA SPOR

Zonguldak Kömürspor,deplasmanı sonrası Eşref Güç başkanlığındaki İnegölspor yönetimi, İnegölBelediye Başkanı Alper Taban ile makamında görüştükten sonra, olağanüstü kongrekararı aldı. 

İnegölspor Kulüptesislerinde basın mensupları ile bir araya gelen Eşref Güç başkanlığındakiyönetiminden yapılan açıklamada, "İnegölspor'a ulusal lisansı aldık.İnegölspor federasyon nezdinde borcu olmayan kulüpler arasına soktuk. Tümalgılara rağmen sezona başlangıç yaptık. Yapılan bu davranışların sadeceyönetime yapıldığını düşündük. İlerleyip farkında olmadan İnegölspor’a zararverdi, sportif manada başarısızlığının kaynağı oldular bunu da maddi kaygılarabağladılar. Bu sebeple yönetim olarak yapılan davranışların İnegölspor’a dahafazla zarar vermemesi için camiamızdan ve taraftarlarımızdan özür dileyerekolağanüstü kongre almış bulunmaktayız. Bu yapılan davranışların ne olduğunukamuoyunun kongre süresince görülmesini talep ediyoruz. Kongrede kulübümüzünmenfaatleri doğrultusunda çalışacağız. Kulübümüzü maddi manevi olarakdestekleyen herkese sonsuz teşekkür ederiz. Kongremizin camiamıza hayırlıolmasını temenni ediyoruz" ifadelerine yer verildi. 

Kongre tarihiyle alakalıaçıklama yapan Eşref Güç, “01.10.2019 tarihinde ilk kongre olacak. Çoğunluksağlanmazsa 08.10.2019 tarihinde ise ikinci kongre yapılacak. Şahsım tekraraday olmayacak. Biz yönetim olarak 15 günlük süreçte takımın başında olacağız.Konu İnegölspor ise hiç kimseye kırgın değiliz. Bırakma sebebimiz şu,yorulduğumuzu düşünüyoruz. Yoksa İnegölspor'un borcu varmış bunlar hiç önemlişeyler değil bizim için" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan: Eksi 3 puanı telafi edecek kadromuz var

Erdoğan: Eksi 3 puanı telafi edecek kadromuz var