25 Ekim 2021 Pazartesi

İZNİK'TEN TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞUNA

İznik'ten Türkiye şampiyonluğuna

Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası Erkekler 2X yarışlarında İznikspor Kürek Takımımız şampiyon oldu.

03 Eylül 2019 Salı 23:17 BURSA'DA SPOR

İznik Belediyesi KürekTakımı katıldığı her müsabakada madalya ve kupalarla evine dönüyor. 

İznik Belediye BaşkanıKağan Mehmet Kağan Usta'yı makamında ziyaret eden İznikspor Başkanı Tuncay Akınve yönetimi, İznik Belediyesi İznikspor Kürek Takımı Antrenörü Turgut Bayram vesporcular başkan Usta'nın elinden ödüllerini aldı. 

31 Ağustos- 1 Eylültarihlerinde Sapanca da gerçekleşen Deniz Küreği Türkiye Şampiyonası Erkekler2X yarışlarında 16 takımın arasından çıkan İznikspor Kürek Takımımız 1. olarakbu dalda Türkiye Şampiyonluğunu elde etmiştir. Aynı yarışta Beşiktaş A veBeşiktaş B takımları 2. ve 3.olmuşlardır. Erkekler 2X yarışlarında Yiğit Girginve Hamza Özcan birincilik getirerek İznikspor Kürek Takımını Şampiyonlukkupasını kazandırmıştır. 

İznik Belediye BaşkanıKağan Mehmet Usta yaptığı konuşmasında" Gençler sizleri ve antrenörünüzü ve İznikspor'u  tebrik ediyorum. Kürek sporu yarışlarında  İlçemizi her gittiğiniz müsabakalarda  çok güzel temsil ediyorsunuz. İznikBelediyesi ve İznikspor'un bayrağını dalgalandırıyorsunuz. Antrenörümüzü ve sizgençleri başarılarınızdan dolayı kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum.Ayrıca Gençlerimize desteklerini esirgemeyen İznik AVM Sahibi Murat Colpan'ateşekkür ediyorum " dedi. 

Belediye Başkan Usta  Gençleri tek tek tebrik ederek, başarılarınındevamını diledi.

 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bursaspor kalecilerden 27.5 milyon TL kazandı

Bursaspor kalecilerden 27.5 milyon TL kazandı