25 Ekim 2021 Pazartesi

BAŞKAN AKTAŞ'TAN VOLEYBOLCULARA MORAL!

Başkan Aktaş'tan voleybolculara moral!

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, cumartesi günü Beşiktaş’la maça çıkacak olan Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı oyuncularını ziyaret ederek, başarılar diledi.

11 Ekim 2018 Perşembe 20:48 VOLEYBOL

BüyükşehirBelediyespor’un Bursa’yı temsil ettiğini, takımın başarısı yönünde maddi vemanevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaklarını belirten Başkan Aktaş, “Birönceki maçta Milas Belediyespor’u yenerek sezona iyi başladık. İnşallahBeşiktaş maçını da alarak, Efeler Ligi yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz”dedi.

Başkan Aktaş’la voleybolsporcularının buluşması, Beşiktaş maçının oynanacağı Cengiz Göllü VoleybolSalonu’nda gerçekleşti. Büyükşehir Belediyespor Kulüp Müdürü Taha Başparmak,Voleybol Branşı sorumluları Murat Mestan ve Muhittin Bilici’nin de yer aldığıbuluşmada Başkan Aktaş, sporcularla sohbet ederek fotoğraf çektirdi ardındanyapılan antrenmanı izledi.

Büyükşehir Belediyesporyönetim kurulu üyeleriyle birlikte Beşiktaş maçı öncesi takıma moral vermekmaksadıyla ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Aktaş, cumartesi günüyapılacak maça tüm voleybol-severleri davet etti. Lig maçlarında ilk galibiyetigeçen hafta Milas Belediyespor’u yenerek aldıklarını hatırlatan Başkan Aktaş,“İkinci haftada da Beşiktaş ile tabiri yerinde ise derbi maç oynayacağız.Cumartesi günü saat 14.30’da başlayacak müsabakaya tüm hemşerilerimizibekliyorum” dedi. 

Başkan Aktaş, voleyboldahedeflerinin Efeler Ligi olduğunu kaydetti. Bu sene ligi şampiyon olaraktamamlamak istediklerini belirten Başkan Aktaş, “Bugün sporcularımıza hem selamverdik hem de voleybol ile ilgili düşüncelerimizi anlattık. Önümüzdeki seneEfeler Ligi’nde mücadele etmek istiyoruz. Şimdiden hocalarımıza ve sporcukardeşlerime kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Aybaba'dan sürpriz ziyaret!

Aybaba'dan sürpriz ziyaret!