25 Ekim 2021 Pazartesi

EFELERE MİR 500'DE KAHVALTI MORALİ!

Efelere MİR 500'de kahvaltı morali!

Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol takımı, TDK Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Akar’ın sahibi olduğu MİR 500 Kafeterya Özlüce Şubesi’nde kahvaltıda bir araya geldi.

18 Eylül 2019 Çarşamba 22:10 VOLEYBOL

Efeler Ligihazırlıklarını sürdüren Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, TDK TeşkilatBaşkan Yardımcısı Mehmet Akar’ın işletmesini yaptığı Mir 500Cafe&Restaurant Özlüce Şubesi’nde kahvaltı için bir araya geldi.  

Sporcu ve teknik heyetin yanı sıra yönetimkurulu üyeleri Murat Mestan, Muhittin Bilici, Türkiye Düşünce Kulübü GenelBaşkanı Ercan Yakut, TDK yöneticisi Avukat Alirıza Serhilal, Kestel BelediyeBaşkanvekili Muazzez Yiğit'in yer aldığı etkinlik keyifli anlara sahne oldu. 

Büyükşehir BelediyesporKulübü’nü ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduklarını söyleyen işletme sahibiMehmet Akar, “Bugün aynı zamanda burasıyla birlikte 16. şubemizin açılışınıgerçekleştiriyoruz. Ülkemizin ekonomisine katkı koymak, insanlarımıza işimkanları sağlamak adına üretim yapıyoruz. Bizim hedefimiz bu katkıyı dahafazla sağlamak. Bizim için önem arz eden bugünde Bursa’mızı Efeler Ligi’ndetemsil eden Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol takımımızı burada görmekmutluluk verici. Onlarda Bursa’daki spora hizmet ediyorlar. Kendileriniağırlamaktan dolayı mutlu olduk. İnşallah Efeler Ligi’nde Bursa’mızı en iyişekilde temsil edeceklerdir. Kendilerine başarılar diliyorum” diye konuştu. 

Açılışa katılan TDK GenelBaşkanı Ercan Yakut, "TDK Teşkilat Başkan Yardımcımız Mehmet Akarkardeşimizin bu güzide işletmesinin açılışını yaparken aynı zamanda Büyükşehirvoleybol takımını da ağırlıyor olmaktan mutluluk duyduk. Hem Mehmet kardeşimizehem de sporcularımıza başarılar diliyorum." Şeklinde konuştu. 

“Oyuncular için moraloluyor” 

Büyükşehir BelediyesporKulübü Voleybol Baş antrenörü Fazıl Demirci ise bu tür organizasyonlarınsporcular için motivasyon kaynağı olduğunu dile getirdi. Antrenmanlar haricindefarklı organizasyonlarla bir araya gelmenin oyuncular için moral olduğunusöyleyen Demirci, “Yeni sezona hazırlık çalışmalarımız devam ederken bu türorganizasyonlar oyuncular açısından moral oluyor. Sporcularımız, Bursa’daki işinsanlarının, bürokrasinin kulübümüze destek olduklarını, bizlere değerverdiklerini görünce daha fazla motive oluyorlar. Önemli olan birlikte olmak.Davetlerinden dolayı Mehmet Akar’a çok teşekkür ederim. Bizleri çok güzelağırladı. Açılışını gerçekleştirdiği yeni şubesinde kendisine hayırlı, bolkazançlar dilerim” ifadelerini kullandı. 

Kahvaltının ardındansporcular, teknik heyet ve işletme çalışanları günün anısına hatırafotoğrafında buluştu.

 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor

İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor